MÖBLER / Bord / Nattygsbord 14545193
nr 1454 5193
Nattygsbord
längd: 53 cm, djup: 32 cm, höjd: 66 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:15:37
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr